O mNIE

Nazywam się Michael Moore, do Poznania przyjechałem z Chicago. To właśnie tam, na Oakton Community College uczyłem się podstaw fotografii, spędzając długie godziny w ciemni, szlifując umiejętności i zdobywając doświadczenie pełnej kontroli wszystkich aspektów fotografowania potrzebnych do tego, by wykonywać technicznie doskonałe zdjęcia. Rozwijałem swoje umiejętności pod okiem  profesora Michaela Grossmana, który zaraził mnie pasją do fotografowania i została ona ze mną już na zawsze. 

 

Podczas pobytu w Chicago pracowałem na stałe jako fotograf dla firmy Lifetouch, największej amerykańskiej firmy zajmującej się fotografią szkolną. Specjalizowałem się tam w fotografii eventowej i sportowej dla szkół w metropolii Chicago. 

Współpracowałem też z redakcją The Examiner  dostarczając reporterskie zdjęcia z wydarzeń lokalnych w Chicago.

 

Przez cały czas robiłem także jako freelancer profesjonalne sesje food dla licznych chicagowskich restauracji.

Współpraca

Jestem perfekcjonistą, mocno skupiam się na technicznych aspektach wykonywanych fotografii. Zlecenie zaczynam od poznania oczekiwań klienta, by dopasować pod nie ofertę. 

Sesje food

  • zdjęcia są wykonane z myślą o użyciu ich w materiałach marketingowych

  • są wykonane tak, aby nie wymagały czasochłonnej obróbki graficznejosiągam to dzięki umiejętnej kontroli wszystkich aspektów, np. światła, głębi, ostrości itp.

  • zdjęcia są wysokiej jakości i mogą być śmiało wykorzystane w sieci jak i w druku wielkoformatowym

Eventy i sport

  • mój styl jest mieszanką fotografii reporterskiej i candid, potrafię uchwycić atmosferę wydarzenia i skomentować fotografią jego klimat

  • wyróżniam się zdjęciami wykonanymi w odpowiednim miejscu i czasie, jak i również okazjonalnymi portretami lub aranżacją